epanstwo.org.pl

Podpisane Katarzyna Heppenstall

Naszywki na ubrania - Podpisane Katarzyna Heppenstall

Podpisane Katarzyna Heppenstall

Dzieci w ferworze zabawy lub ekscytacji często zapominają odkładać swoje rzeczy na miejsce. Jeśli taka sytuacja dzieje się w domu, rodzicom łatwiej zapanować nad bałaganem. Inaczej jest w przedszkolu, gdzie w grupie liczącej kilkanaście osób trudno jest zapanować nad chaosem, jednocześnie pamiętając o tym który zeszyt, książka lub spodenki należą do konkretnego dziecka, jeśli nie są podpisane. Kompletując wyprawkę dla przedszkolaka lub pierwszaka, trzeba wziąć pod uwagę każdą możliwą ewentualność. 

W sklepie podpisane.pl można kupić zestaw różnych naklejek czy naprasowanek i oznaczyć tym samym rzeczy swojego dziecka. Naszywki na ubrania z pewnością okażą się pomocne, kiedy w przedszkolu, do którego uczęszcza maluch, jednym ze stałych rytuałów jest leżakowanie. W takim przypadku znalezienie ulubionego kocyka, osobistej pościeli czy piżamki nie nastręcza wielu problemów. 

Taka naszywka wykonana jest z trwałego materiału odpornego na ścieranie. To szczególnie ważne w przypadku dzieci, które często brudzą się podczas jedzenia czy zabawy, a pranie ich ubrań staje się niemal codziennością. 

Data dodania: 2019-05-06

Informacje:


Telefon: 000000000


Strona: https://www.podpisane.pl/

NIP: 5271509971

Dodaj Własną Opine:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Słoneczna 34


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-789

FIRMY W OKOLICY:


Wólka Kosowska

sejf-szafanabron.pl

Warszawa

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Radzymin

Sapart