epanstwo.org.pl

Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie

Meble od polskich projektantów

Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie

Jesteś przywiązany do polskich producentów, ponieważ masz zaufanie do ich pracy i oferowanej przez nich jakości? Meble od polskich projektantów również spełnią Twoje oczekiwania, jeśli chodzi o cenę oraz wygląd, a także pozostałe parametry, o których informacje pozyskasz bezpośrednio na podstronie z danym produtem. Warto zapoznać się z opisem oraz zdjęciami proponowanego produktu, a także porównać go z innymi meblami dostępnymi na stronie, bowiem oferta przedstawiona na stronie internetowej talukko.com jest bardzo szeroka. Możesz zajrzeć również do szeregu artykułów lub profilu firmy na Instagramie. To odpowiednie miejsce dla wzrokowców i osób, które szukają inspiracji i pomysłów, jeśli chodzi o zastosowanie mebli designerskich w gotowych projektach.

Na stronie internetowej znajdziesz oddzielne zakładki odnośnie konkretnych produktów z wybranej kategorii, ale również informacje na temat polskich projektantów, a także blog.

Data dodania: 2018-11-12

Informacje:


Telefon: 608205156


Strona: https://talukko.com/

NIP: 7792443112

Dodaj Własną Opine:


Polska szkoła dizjanu również ma pewne osiągnięcia - meble zaprojektowane przez naszych rodaków również świetnie wyglądają i są funkcjonalne.
Opublikowane przez: hitre Data: 2019-03-18 14:29:45 Ocena: 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Marii Kuncewiczowej 4


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60- �

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

PRO-SELECT Sp. z o.o

Piła

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Suchy Las

Lehan