epanstwo.org.pl

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Donice wysokie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Lubisz aranżacje bogate w detale? Pragniesz, by każdy element wystroju Twojego wnętrza był nieprzypadkowym elementem? Jeśli w Twoim domu znajduje się dużo roślin, zadbaj o ich piękną oprawę. Naturalny urok roślin podkreślą bez wątpienia stylowe doniczki dostępne w ofercie sklepu ladecora.pl. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Dba, by w jej asortymencie znajdowały się produkty o wysokiej jakości i wyjątkowej estetyce. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli każdy klient powinien znaleźć w ofercie produkt spełniający jego wymagania.

Popularnymi kwiatami domowymi są storczyki. Te wyjątkowo urokliwe rośliny potrzebują donic o specjalnym kształcie. Najlepszym wyborem będą podłużne donice wysokie, które również znajdziesz w ofercie sklepu. W zależności od swoich preferencji możesz wybrać doniczkę gładką, żłobioną lub ozdobioną innym wzorem strukturalnym. Różnorodna kolorystyka również pozwala na inwencyjne podejście do zakupu.

Data dodania: 2018-08-31

Informacje:


Telefon: +48 604 678 334


Strona: http://www.ladecora.pl/

NIP: 764-203-03-83

Dodaj Własną Opine:


Donice wysokie oferowane przez firmę Konkret idealnie pasują do mojego tarasu po brzegi wypełnionego kwiatami doniczkowymi.
Opublikowane przez: Nina Kubiak Data: 2019-03-06 13:26:33 Ocena: 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Lutycka 64C


Miejscowość: Piła


Kod pocztowy: 64-920

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

PRO-SELECT Sp. z o.o

Poznań

Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie

Suchy Las

Lehan