epanstwo.org.pl

Acerys

Niemieckie meble kuchenne nobilia

Acerys

Firma zajmująca się projektowaniem mebli medycznych i kuchennych proponuje swoje usługi osobom, które cenią sobie wysoką jakość. Do klientów trafiają szafki charakteryzujące się dokładnym wykonaniem. Produkowane są ze starannie wyselekcjonowanym materiałów, dlatego cechują się dużą trwałością.

Osoby, których przedmiotem zainteresowania są niemieckie meble kuchenne Nobilia, mogą udać się na stronę internetową acerys.pl. Dzięki nim można stworzyć komfortowe miejsce do przygotowywania, jak i również spożywania posiłków. Pojemne szafki zapewniają sporą przestrzeń do przechowywania, a gdy każdy przedmiot ma swoje miejsce, zachowanie porządku w pomieszczeniu przychodzi z łatwością.

Klienci mogą sięgnąć po meble medyczne spełniające wymogi BHP. Zostały zaprojektowane tak, aby było możliwe zamontowanie ich na ścianie. Dzięki temu, że nie dotykają podłogi, łatwo utrzymać sterylną czystość w pomieszczeniu. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy. Umieszczono na niej numer telefonu.

Data dodania: 2023-06-28

Informacje:


Telefon: +48 22 878 11 96


Strona: http://acerys.pl/

NIP: 5222783229

Dodaj Własną Opine:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Al. Krakowska 264


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-210

FIRMY W OKOLICY:


Wólka Kosowska

sejf-szafanabron.pl

Warszawa

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Radzymin

Sapart