epanstwo.org.pl

Alko-implant.pl

Alkoholizm leczenie lublin

Alko-implant.pl

Osoby obawiające się, że nie będą w stanie pozbyć się nałogu alkoholowego, mogą skorzystać z fachowego wsparcia, jakie proponowane jest na stronie alko-implant.pl. Co ważne, oferta ta obejmuje nie tylko psychoterapię, stanowiącą podstawową część każdej walki z nałogiem. Leczenie alkoholizmu w Lublinie to także wykonywanie implantacji leku zaburzającego metabolizm alkoholu, co ma uniemożliwiać sięganie po niego nawet w przypadku silnego przymusu psychicznego.

Ma to być wsparcie dla osób o słabej woli, ale też dodatkowa pomoc dla wszystkich innych, ponieważ sama świadomość posiadania wszczepionego leku wywołującego przykre objawy po spożyciu alkoholu będzie prowadzić do braku chęci na niego. Jednocześnie środek ten nie stwarza żadnego zagrożenia dla zdrowia, a tym bardziej życia pacjenta. Zresztą specjaliści oferują nieustanne monitorowanie zdrowia podopiecznego.

Na wskazanej stronie można znaleźć wszystkie szczegóły związane z leczeniem alkoholizmu, także gdy chodzi o kwestie i aspekty prawne.

Data dodania: 2023-01-01

Informacje:


Telefon: 81-822-86-38


Strona: https://alko-implant.pl/

NIP:

Dodaj Własną Opine:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Fryderyka Chopina 41


Miejscowość: Lublin


Kod pocztowy: 20-023

FIRMY W OKOLICY:


Obsza

E-pilarz

Gołaszyn

merg.pl