epanstwo.org.pl

SGS Polska Sp. z o. o.

Http://sgs.analizysrodowiska.pl/obsluga-geologiczna/

SGS Polska Sp. z o. o.

Wykonywanie stref ochronnych ujęć wody, wykonywanie otworów studziennych czy staranie się o koncesję na wydobywanie złóż kopalnianych, to tylko niektóre projekty w ramach tak zwanej kompleksowej obsługi geologicznej. Pomoc w realizacji takich projektów oferuje firma SGS. Niezależnie od rodzaju robót czy realizowanej inwestycji, pracownicy przygotują potrzebne ekspertyzy i zgromadzą niezbędną dokumentację.

Na podstawie zgromadzonej dokumentacji i analiz zaproponują oni optymalne rozwiązanie. Rozwiązanie to będzie tak dobrane, aby dana inwestycja była jak najbardziej opłacalna dla klienta. Co ważne, odbędzie się to przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa okolicznych mieszkańców danych terenów i całego środowiska naturalnego.

Na http://sgs.analizysrodowiska.pl/obsluga-geologiczna/ można zapoznać s bliżej z katalogiem usług świadczonych w ramach kompleksowej obsługi geologicznej. Niewątpliwie jest to trudna i specyficzna praca, która wymaga rozległej wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych i przynajmniej kilku lat doświadczenia.

Data dodania: 2019-07-02

Informacje:


Telefon: 32 449 2500


Strona: http://sgs.analizysrodowiska.pl/

NIP: 5860005608

Dodaj Własną Opine:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Gronowa 81


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-665

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

PRO-SELECT Sp. z o.o

Poznań

Fundacja INTEGRA

Piła

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski