epanstwo.org.pl

Doradztwo Transportowe Andrzej Pilarczyk

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Doradztwo Transportowe  Andrzej Pilarczyk

Jedną z kluczowych kwestii, o jakiej muszą pamiętać właściciele firm transportowych, jest nie tylko dbanie o dobry stan techniczny firmowej floty samochodowej, ale muszą też dbać o właściwe rozliczanie czasu pracy kierowców. Jest to bardzo ważne, choćby ze względów bezpieczeństwa i higieny pracy, a jak wynika ze statystyk, wiele osób tego nie robi.

Osobom postronnym wydaje się, że to przez to, iż właściciele firm chcą w ten sposób zaoszczędzić, ale z doświadczenia firmy Doradztwo Transportowe Andrzej Pilarczyk wynika, że to tylko część prawdy, bo wiele uchybień, jakie powstaje przy rozliczaniu czasy pracy kierowców, jest efektem niewiedzy i tego, że przepisy w tej kwestii dość szybko się zmieniają i właściciele nie zawsze wiedzą, jak to poprawnie robić.

Dlatego rekomendowana firma oferuje kompleksowe wsparcie w tym zakresie, począwszy od szkoleń kadry kierowniczej i samych pracowników odnośnie praw i obowiązków, wynikających z Ustawy o Rozliczeniach Czasu Pracy Kierowców, aż po archiwizację danych zapisanych na tachografach.

Data dodania: 2018-11-21

Informacje:


Telefon: +48 508 243 152


Strona: http://doradztwotransportu.eu

NIP: 622-000-33-34

Dodaj Własną Opine:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Komedy Trzcińskiego 7


Miejscowość: Ostrów Wielkopolski


Kod pocztowy: 63-400

FIRMY W OKOLICY:


Poznań

PRO-SELECT Sp. z o.o

Poznań

Fundacja INTEGRA

Piła

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski